Vypredané

Pán líška prívesok na kľúče

Prekrásna a milá plyšová kľúčenka v úžasnom spracovaní detailov. Úžasný “Pán líška” v úplne novom a zábavnom vzhľade ako vystrihnutý z príbehu o Malom Princovi.

Naša cena:
15,60 

Momentálne nedostupné

Popis

Prekrásna a milá plyšová kľúčenka v úžasnom spracovaní detailov. Úžasný “Pán líška” v úplne novom a zábavnom vzhľade ako vystrihnutý z príbehu o Malom Princovi. Pán Líška prevedie malé dievčatko cez nádherné dobrodružstvá v jej okolí v úžasnom filmovom spracovaní Malého princa, ktorý je najslávnejším dielom modernej literatúry a poznajú ho celé generácie.

Nový Pán líška v modernom vzhľade zvádza svojich početných obdivovateľov a fanúšikov celého sveta v mäkkej a ľahkej forme. Tento prívesok na kľúče z mäkkého semišu sa zavesí na vašu tašku a bude vás nasledovať, kamkoľvek vás život zavedie! Bude vašim verným priateľom a ochrancom vašich kľúčov.

Ďalšie informácie

EAN: 3760168162336
Typ produktu:

Kľúčenky, Prívesky

Odporúčaný vek:

od 1 roku

Materiál:

kov, polyester, semiš

Farba:

krémová, oranžová

Veľkosť:

24 cm

Malý princ (Le petit prince), francúzsky 3D animovaný fantasy dobrodružný rodinný film z roku 2015, vychádza z rovnomennej novely z roku 1943 od Antoine de Saint-Exupéryho, ktorá je najslávnejšie dielo modernej literatúry a poznajú ju celé generácie. Toto prvé celovečerné filmové spracovanie Malého princa sa stalo doteraz najúspešnejším francúzskym animovaným filmom premietaným v zahraničí.

Žiadne produkty v košíku.