PROFIL A HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Sme dynamická a neustále rozvíjajúca sa distribučná spoločnosť, ktorá stojí na pevných základoch vedomostí, schopností a skúseností svojich zamestnancov a partnerov vo všetkých nami poskytovaných distribučných, skladovacích a veľkoobchodných službách.

Cieľom našej spoločnosti je spokojnosť klienta s výsledkami vzájomnej spolupráce, ktorú sa snažíme dosiahnuť na základe neustáleho hľadania a prinášania TOP produktov v oblasti licencovaných bestsellerov na Slovenský a Český trh. Náš tím vyhľadáva zákaznícky najatraktívnejšie produkty, ktoré chýbajú na nami obsluhovaných trhoch, a prináša ich v čo najkratšej dobe do predajní našich partnerov.

NAŠA
VÍZIA

je stať sa silným a dlhodobým partnerom retailových reťazcov a individuálnych obchodníkov.

NAŠA
PRÁCA

je neustále uspokojovanie dopytu zákazníkov po najnovších trendoch.

NÁŠ
PRÍBEH

ako distribútora hračiek sa začal písať v roku 2012.

2008

VZNIK SPOLOČNOSTI

Spoločnosť CMA Group, s.r.o. vznikla v marci roku 2008. Svojou činnosťou a spoluprácou na rôznych projektoch sa vyprofilovala na expertnú poradenskú spoločnosť.

V roku 2012 došlo k potrebe diverzifikovať portfólio poskytovaných služieb a presunúť ťažisko príjmov spoločnosti z konzultačných a poradenských služieb na obchodnú činnosť. Týmto krokom v spoločnosti CMA Group vzniklo samostatné oddelenie distribúcie a veľkoobchodu.

od 2012

DISTRIBÚCIA A VEĽKOOBCHOD

V roku 2012 začala spoločnosť CMA Group distribuovať v tej dobe celosvetovo najznámejšiu značku v oblasti mobilnej zábavy – Angry Birds a získala výhradné zastúpenie na distribúciu plyšových hračiek a doplnkov tejto značky pre Slovenskú a Českú republiku.

2014

Naša spoločnosť začlenila do svojho portfólia distribuovaných značiek ďalšie celosvetové hity ako BOO – The world´s cutest dog, Grumpy cat, Cut the Rope, POU! a Pusheen.

2016

Rozšírili sme ponuku hračiek o populárne značky Malý princ a Secret Life of Pets.

2017

Ponuka distribuovaných produktov sa opäť rozrástla a to o značky Minecraft a Rilakkuma.

2019

Rozšírili sme svoje portfólio o 3 nové značky: Nijntje Miffy, Picca Loulou a WWF Cub Club.

Žiadne produkty v košíku.