Už nie je v ponuke

Svietiaca líška Malý Princ (40 cm)

Ozdob si svojho “pána Líšku” z Malého Princa svietiacimi hviezdičkami alebo rozsvieť krásnu rozprávkovú oblohu priamo vo svojej izbe.

Už nie je v ponuke

Popis

Tu ho máte! Úžasný “Pán líška” v úplne novom a zábavnom štýle ako vystrihnutý z príbehu o Malom Princovi, ktorý prichádza zo vzdialenej planétky. Pán Líška prevedie malé dievčatko cez nádherné dobrodružstvá v jej okolí v úžasnom filmovom spracovaní Malého princa, ktorý je najslávnejším dielom modernej literatúry a poznajú ho celé generácie.

Nový Pán líška v modernom vzhľade zvádza svojich početných obdivovateľov a fanúšikov celého sveta v mäkkej a ľahkej forme. Ozdob si svojho “pána Líšku” z Malého Princa svietiacimi hviezdičkami alebo rozsvieť krásnu rozprávkovú oblohu priamo vo svojej izbe.

Pán Líška je vyrobený z jemného velúru a je 40 cm dlhý, pričom telo má dĺžku 20 cm a chvost má taktiež 20 cm. Plastové hviezdy merajú 3,5 cm a 6 cm a nálepky 2,5 cm a 1,8 cm.

Ďalšie informácie

EAN: 3760168162343
Typ produktu:

Plyšáky

Odporúčaný vek:

od 3 rokov

Materiál:

kartón, plast, polyester, velúr

Farba:

krémová, oranžová

Veľkosť:

40 cm

Malý princ (Le petit prince), francúzsky 3D animovaný fantasy dobrodružný rodinný film z roku 2015, vychádza z rovnomennej novely z roku 1943 od Antoine de Saint-Exupéryho, ktorá je najslávnejšie dielo modernej literatúry a poznajú ju celé generácie. Toto prvé celovečerné filmové spracovanie Malého princa sa stalo doteraz najúspešnejším francúzskym animovaným filmom premietaným v zahraničí.

Žiadne produkty v košíku.