Už nie je v ponuke

Super Pusheenicorn

Pusheen biely jednorožec, ktorý svieti a hrá 3 čarovné melódie. Vyrobený z jemného vysoko kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Už nie je v ponuke

Popis

Čarovný Pusheenicorn, jednorožec, ktorý svieti a hrá 3 rôzne melódie. Vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Obsahuje 3ks vymeniteľných AAA batérií.

Rozmery: 25 cm x 43 cm x 18 cm

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 0028399106028
Rozmery: 43 × 18 × 25 cm
Odporúčaný vek:

od 3 rokov

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

batérie, plyš

Farba:

biela, ružová

Veľkosť:

43 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.