Vypredané

Stormy, sestra Pusheen

Stormy, mladšia sestra mačky Pusheen. Vyrobená z jemného našuchoreného a vysoko kvalitného plyšu.

V dvoch variantoch veľkostí: 10 alebo 15 cm.

Naša cena:
10,00  - 19,99 

Dostupné možnosti:

Popis

Stormy, malá sestra veľkej Pusheen. Rovnako vynaliezavé a roztomilé mača s malými tlapkami a našuchoreným chvostom. Roztomilý huňatý plyšák vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN (malá): 0028399094837
EAN (stredná): 0028399094844
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plyš

Farba:

šedá

Veľkosť:

10 cm, 15 cm, malá, stredná

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.