Už nie je v ponuke

Rilakkuma

Ak ešte nepoznáte medvedíka Rilakkuma, rýchlo sa zoznámte. Táto plyšová hračka predstavuje japonského medvedíka s veľmi pokojnou náladou.

Už nie je v ponuke

Popis

Ak ešte nepoznáte medvedíka Rilakkuma, rýchlo sa zoznámte. “Rilakkuma” z Japončiny znamená “Medveď v uvoľnenej nálade”. Kamkoľvek sa Rilakkuma pohne, ide a robí veci svojim lenivým a pomalým tempom.

Najobľúbenejším jedlom Rilakkumy sú špeciálne sladkosti z miestneho obchodu s ryžovými knedlíkmi a slabinou Rilakkumy je letná sezóna.

Vyrobený je z príjemného a ľahko umývateľného materiálu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy. Jeho mäkkučké telíčko béžovej farby zdobia ružové ušká a biele bruško. S medvedíkom sa budete cítiť veľmi príjemne lebo z neho vyžaruje pohoda a kľud. Vďaka príjemnému materiálu sa s ním vaše ratolesti budú aj rady maznať a budú sa im snívať tie najrozprávkovejšie sny.

Ďalšie informácie

EAN: 3298060230568
Typ produktu:

Plyšáky

Odporúčaný vek:

od 1 roku

Materiál:

plyš

Farba:

béžová, biela

Veľkosť:

40 cm

Rilakkuma je fiktívna postavička, ktorú vytvoril Aki Kondo a japonská spoločnosť San-X. Po predstavení postavičky v roku 2003 sa Rilakkuma predstavila v papiernictve a licencovanom tovare vytvorenom spoločnosťou San-X, ako aj v niekoľkých spolupracujúcich kaviarňach. Spolu s obrázkami a komiksmi bol v roku 2019 odvysielaný aj seriál stop-motion animácií s názvom Rilakkuma a Kaoru.

Žiadne produkty v košíku.