Vypredané

Pusheenosaurus peňaženka

Plyšová peňaženka. Pusheen v prevlečení za zeleného Stegosaura z kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

 

Naša cena:
10,00 

Momentálne nedostupné

Popis

Mačací dinosaurus, Pusheen v prevlečení za zeleného Stegosaura. Uzatvárateľná praktická peňaženka, chvost je zároveň zips. U tohto strážcu budú poklady v peňaženke v bezpečí. Peňaženka vyrobená z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Rozmer: 10cm x 13cm x 3cm

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 0028399112364
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Peňaženky, Plyšáky

Materiál:

kov, plyš

Farba:

zelená

Veľkosť:

13 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.