Už nie je v ponuke

Pusheenicorn

Pusheen ako jednorožec rozžiari každú detskú izbu. Hriva a chvost v pastelových dúhových farbách. Vyrobená z jemného kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Už nie je v ponuke

Popis

Magický a bacuľatý Pusheenicorn s hrivou a chvostom v dúhových farbách. Pusheen prevlečená za jednorožca, vyrobená z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu so súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 28399073955
Rozmery: 33 × 21,5 × 12,5 cm
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plyš

Farba:

modrá, ružová, šedá, žltá

Veľkosť:

33 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.