Vypredané

Pusheen Surprise Mini – balíček s prekvapením S3

Prekvapenie v balíčku zo série Pusheen Surprise Mini S3. Mystery Box. Jedna zberateľská malá vinylová figúrka z kolekcie šiestich. Vhodné od 3 rokov.

Naša cena:
8,57 

Momentálne nedostupné

Popis

Balíček s prekvapením pre zberateľov zo série Pusheen Surprise Mini. Balenie obsahuje 1 ks figúrky z plastu. V balení môže byť ktorákoľvek figúrka zo 6 možností. Edícia FAST FOOD.

Rozmer: 8,5 cm

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 5060613317488
Odporúčaný vek:

od 3 rokov

Typ produktu:

Figúrky

Materiál:

plast

Farba:

fialová, mix, ružová, šedá, žltá

Veľkosť:

8 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.