Už nie je v ponuke

Pusheen s donutom prívesok

Plyšový prívesok s klipom na ruksak. Pusheen s ružovým donutom s polevou. Vyrobený z kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Už nie je v ponuke

Popis

Pusheen pochutnávajúca si na sladkom donute s polevou. Rozkošný prívesok na ruksak vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Plyšový prívesok s klipom na zavesenie na ruksak.

Rozmer: 12,7 cm

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 28399108039
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky, Prívesky

Materiál:

plast, plyš

Farba:

ružová, šedá

Veľkosť:

13 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.