Už nie je v ponuke

Pusheen s balíčkom čipsov

Pusheen a jej maškrty. Tentokrát chrúme čipsy zo šušťiaceho balíčku. Roztomilý plyšák vyrobený z jemného vysoko kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Už nie je v ponuke

Popis

Pusheen stále niečo chrúme a maškrtí. Balíček čipsov, ktorý tentokrát vyjedá aj šuští.

Plyšák vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Rozmery: 24 cm x 20,5 cm x 17,5 cm

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 28399094967
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plyš

Farba:

červená, šedá

Veľkosť:

24 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.