Už nie je v ponuke

Pusheen obal na tablet

Plyšový minimalistický Pusheen obal na tablet do veľkosti 10″. Z kvalitného plyšu a mikrovlákna, ktoré zároveň čistí obrazovku tabletu.

Rozmer: 25,5 cm x 16,5 cm x 2 cm

Už nie je v ponuke

Popis

Minimalistický obal na tablet s uzatváraním na zips. Vhodné pre akýkoľvek tablet do veľkosti 10″ vrátane. Vnútro obalu je ušité z mikrovlákna a čistí obrazovku tabletu pri vkladaní a vyťahovaní. vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Obal je možné prať v rukách.

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 0028399084357
Rozmery: 25,5 × 16,5 × 2 cm
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Puzdrá, Školské potreby

Materiál:

kov, plyš

Farba:

šedá

Veľkosť:

22 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.