Už nie je v ponuke

Pusheen Morská víla

Pusheen oblečená ako morská víla s plutvou a hviezdicou. Vyrobená z kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Už nie je v ponuke

Popis

Kto hovorí, že všetky mačky sa boja vody? Roztomilá Pusheen bola tentokrát oblečená do kostýmy morskej víly. Zeleno-ružová plutva so šupinami a morská hviezda za uchom.

Plyšák vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu so súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 28399089314
Rozmery: 30,5 × 18 × 12 cm
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plyš

Farba:

šedá, zelená

Veľkosť:

30 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.