Už nie je v ponuke

Pusheen – malá veľkosť

Roztomilý plyšák Pusheen v menšej veľkosti vyrobený z príjemného kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Skvelý aj ako dekorácia alebo vankúš.

Už nie je v ponuke

Popis

Hebký plyšák Pusheen na maznanie a hranie, ale aj ako vankúšik alebo dekorácia do izby. Vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 28399069330
Odporúčaný vek:

od narodenia

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plyš

Farba:

šedá

Veľkosť:

15 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.