Vypredané

Pusheen Jednorožec prívesok

Plyšový prívesok s klipom na ruksak. Pusheen jednorožec s farebnou hrivou aj chvostom. Vyrobený z jemného vysoko kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Naša cena:
10,00 

Momentálne nedostupné

Popis

Rozkošný prívesok na ruksak Pusheen jednorožec vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Plyšový prívesok s klipom na zavesenie na ruksak.

Rozmer: 12,5 cm

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 0028399073979
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky, Prívesky

Materiál:

plast, plyš

Farba:

mix, šedá

Veľkosť:

13 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.