Už nie je v ponuke

Pusheen adventný veniec

Pusheen hojdajúca sa na adventnom venci. Roztomilá vianočná dekorácia na zavesenie z jemného vysoko kvalitného plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Už nie je v ponuke

Popis

Pusheen Vianoce sú tu. Malá Pusheen hojdajúca sa na vianočnom adventnom venci. Skvelá dekorácia aj hračka na zimu. Veniec je ozdobený aj malou rolničkou.

Vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Rozmer: 25 cm x 25 cm x 5 cm

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 0028399107926
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plyš

Farba:

ružová, šedá, zelená

Veľkosť:

25 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.