Už nie je v ponuke

Pusheen a Stormy s balónmi

Pusheen spolu s malou sestrou Stormy v super sete s mačacími balónmi. Dekorácia na okno do izby či do auta pri cestovaní. Plyšáci vyrobení z príjemného kvalitného materiálu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND.

Už nie je v ponuke

Popis

Veľká Pusheen a malá Stormy v super sete s mačacími balónmi. Set môžete pomocou prišitej prísavky umiestniť napríklad na okno detskej izby alebo pre spríjemnenie cesty na okno auta.

Vyrobené z príjemného mäkkého materiálu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách. Obsahuje prísavku na sklo.

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 0028399102464
Odporúčaný vek:

od 8 rokov

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plast, plyš

Farba:

fialová, ružová, šedá, zelená, žltá

Veľkosť:

30 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.