Už nie je v ponuke

Pip, mladší brat Pusheen

Pip, mladší strapatý brat Pusheen. Vynaliezavé a roztomilé mača s malými tlapkami a našuchoreným chvostom. Vyrobený z jemného huňatého plyšu.

Výška plyšáka 17 cm.

Už nie je v ponuke

Popis

Pip, malý strapatý brat veľkej Pusheen. Rovnako vynaliezavé a roztomilé mača s malými tlapkami a našuchoreným chvostom. Roztomilý huňatý plyšák vyrobený z príjemného mäkkého plyšu, ktorý spĺňa najvyššie štandardy výrobcu GUND. Materiál je možné prať v rukách.

Tučnučká mačka Pusheen rozveselí cez komiksy, grafiky a animované nálepky a gifká na sociálnych sieťach kohokoľvek. Pusheen rada leňoší, maškrtí a vymýšľa dobrodružstvá spolu s jej malými súrodencami Stormy a Pipom. Portfólio Pusheen produktov ponúka roztomilé plyšáky, prívesky, postavičky, peračníky a iné doplnky.

Ďalšie informácie

EAN: 28399109487
Odporúčaný vek:

od 1 roku

Typ produktu:

Plyšáky

Materiál:

plyš

Farba:

šedá

Veľkosť:

18 cm

S 9 miliónmi lajkov na Facebooku je mačička Pusheen hviezdou jej vlastnej veľmi úspešnej série animovaných webových komixov vytvorených na štýl jej osobného blogu. Pusheen je domáca sivá krátkosrstá pruhovaná mačka so všetkými jej deviatimi mačacími životmi. Jej meno Pusheen pochádza z Írskeho slova mačiatko v ich rodnej gaelčine. Tak isto ako kreslená verzia, sú aj plyšové hračky s jej podobizňou srandovné, čudné ale najmä rozkošné.

Žiadne produkty v košíku.