Novinka

Miffy ľahko vypratá rifľovina

Miffy, obľúbená králičia hrdinka, ktorú stvoril spisovateľ Dick Bruna, sa prenesie do detského sveta nielen v knihách, ale aj v podobe roztomilého sediaceho plyšiačika.

Naša cena:
22,00  - 28,00 

Dostupné možnosti:

Popis

Miffy ľahko vypratá rifľovina, obľúbená králičia hrdinka od holandského autora Dicka Bruna, sa prenesie do vašich domovov nielen v knihách, ale aj v podobe roztomilého sediaceho plyšiačika. Ekologická kolekcia Miffy pri ktorej je výplň vyrobená zo 100% recyklovaných PET fliaš. Povrch z originál rifľoviny robí z tejto Miffy dizajnový skvost.

Rifľová kolekcia prichádza v troch farbách. Ako všetky kolekcie, aj táto je ručne šitá a plnená. Možno ju prať, odporúča sa ale pranie v rukách.

Rozsiahla kolekcia plyšových hračiek Miffy od Bon Ton Toys sa teraz skladá z rôznych látok a trendových farieb, z ktorých jedna je krajšia ako druhá. Výrobca neustále hľadá tie najlepšie, najkvalitnejšie a najmodernejšie materiály, aby aj naďalej prekvapoval fanúšikov Miffy po celom svete. Plyšové kolekcie Bon Ton Toys Miffy sú vyrábané podľa najvyšších štandardov etickej výroby. Dodávatelia materiálov sú starostlivo vyberaní a dodržujú status “etického dodávateľského reťazca” (ICTI).

Ďalšie informácie

EAN (33 cm): 8719066009378
EAN (23 cm): 8719066008951
Rozmery: -
Typ produktu:

Novinky, Plyšáky

Odporúčaný vek:

od narodenia

Materiál:

100% recyklované PET fľaše, rifľovina

Farba:

modrá

Veľkosť:

23 cm, 33 cm

Miffy je malá zajačica v sérii obrázkových kníh, ktoré nakreslil a napísal holandský umelec Dick Bruna. Pôvodný holandský názov „Nijntje“ je skratkou zdrobneného konijntje, „malého králika“. Prvá kniha o Miffy bola vyrobená v roku 1953 a nasledovalo takmer 30 ďalších. Celkovo sa ich predalo viac ako 85 miliónov kópií a stali sa námetom dvoch samostatných televíznych seriálov, celovečerného filmu ako aj hračiek a odevov s touto postavičkou.

Žiadne produkty v košíku.