Miffy froté žltá

Miffy, obľúbená králičia hrdinka, ktorú stvoril spisovateľ Dick Bruna, sa prenesie do detského sveta nielen v knihách, ale aj v podobe roztomilého sediaceho plyšiačika.

Naša cena:
19,99 

Dostupné možnosti:

Popis

Miffy, obľúbená králičia hrdinka, ktorú stvoril spisovateľ Dick Bruna, sa prenesie do vašich domovov nielen v knihách, ale aj v podobe roztomilého sediaceho plyšiačika. Miffy z kolekcie froté sú naozaj najmäkšie zajačiky, aké kedy boli vyrobené. Tkanina je na pocit ako luxusné froté a má pružnú výplň, takže je ideálna aj pre tie najmenšie dojčatá. Froté Miffy je ručne vyrobená a plnená. Možno ju prať, ale odporúča sa neprať ju v práčke. Perfektný darček pre bábätká!

Rozsiahla kolekcia plyšových hračiek Miffy od Bon Ton Toys sa teraz skladá z rôznych látok a trendových farieb, z ktorých jedna je krajšia ako druhá. Výrobca neustále hľadá tie najlepšie, najkvalitnejšie a najmodernejšie materiály, aby aj naďalej prekvapoval fanúšikov Miffy po celom svete. Plyšové kolekcie Bon Ton Toys Miffy sú vyrábané podľa najvyšších štandardov etickej výroby. Dodávatelia materiálov sú starostlivo vyberaní a dodržujú status “etického dodávateľského reťazca” (ICTI).

Ďalšie informácie

EAN (23 cm): 8719066007718
Typ produktu:

Plyšáky

Odporúčaný vek:

od narodenia

Materiál:

froté, plyš

Farba:

žltá

Veľkosť:

23 cm

Miffy je malá zajačica v sérii obrázkových kníh, ktoré nakreslil a napísal holandský umelec Dick Bruna. Pôvodný holandský názov „Nijntje“ je skratkou zdrobneného konijntje, „malého králika“. Prvá kniha o Miffy bola vyrobená v roku 1953 a nasledovalo takmer 30 ďalších. Celkovo sa ich predalo viac ako 85 miliónov kópií a stali sa námetom dvoch samostatných televíznych seriálov, celovečerného filmu ako aj hračiek a odevov s touto postavičkou.

Žiadne produkty v košíku.