Vypredané

Itty Bitty Boo – Žabka

Konečne si môže každý z Vás priniesť domov svojho vlastného plyšového “Najmilšieho psíka na svete”. Tentokrát v kostýme žabky.

Naša cena:
11,99 

Momentálne nedostupné

Popis

Konečne si môže každý z Vás priniesť domov svojho vlastného plyšového “Najmilšieho psíka na svete”. Tentokrát v kostýme žabky.

BOO je malý psík plemena Pomeranian, ktorý sa stal internetovou senzáciou najmä vďaka svojmu roztomilému vzhľadu, ktorý niekedy pripomína skôr malého medvedíka ako psíka. V skutočnosti je Pomeranian veľmi živé, odvážne a zvedavé stvorenie. Tieto vlastnosti robia z neho vynikajúceho strážcu a nebojácneho psa napriek svojej malej veľkosti.

Produkt je vyrobený z kvalitných materiálov a spĺňa všetky bezpečnostné normy.

Ďalšie informácie

EAN: 0028399108251
Typ produktu:

Plyšáky

Odporúčaný vek:

od 1 roku

Materiál:

plyš, polyester

Farba:

béžová, zelená

Veľkosť:

13 cm

Psík Pomeranian Boo patrí zamestnankyni Facebooku v San Francisku, ktorá mu v roku 2009 založila Facebookovskú stránku nesúcu výrok "Moje meno je Boo. Som pes. Život je fajn." Od tej doby sa Boo stal Internetovou senzáciou a v súčasnosti má už vyše 16 miliónov fanúšikov. Tak ako aj jeho popularita, rastie aj popularita plyšového sortimentu s jeho podobizňou. Boo si získal srdcia psích milovníkov po celom svete a teraz sa darí to isté aj jeho plyšovej verzii!

Žiadne produkty v košíku.