Už nie je v ponuke

Grumpy Cat™ mini

Rozkošná plyšová figúrka Grumpy Cat mini, ktorá je mačacou internetovou senzáciou najmä vďaka svojmu nezameniteľnému výrazu v tvári, je veľmi reálne spracovaná.

Už nie je v ponuke

Popis

Každého milovníka mačiek poteší plyšák inšpirovaný mačacou internetovou celebritou Grumpy Cat. Túto mačku s jedinečným výrazom si obľúbili milióny ľudí po celom svete. Má vlastné webstránky, knihy, časopisy a komiksy. Vyzerá síce nahnevaná na celý svet, ale v skutočnosti je to naozaj veľmi milá mačička s krásnymi modrými očami.

Rozkošná plyšová figúrka Grumpy cat mini je veľmi reálne spracovaná. Vyrobená je z príjemného plyšu, ktorý je ako stvorený na maznanie. Jej veľkosť je 12 cm a radosť môže robiť deťom od 5 rokov, ktoré sa jej roztomilou tvárou môžu kochať pokojne celý deň.

Ďalšie informácie

EAN: 028399067633
Typ produktu:

Plyšáky

Odporúčaný vek:

od 5 rokov

Materiál:

plyš, polyester

Farba:

béžová, hnedá

Veľkosť:

12 cm

Mačka Grumpy Cat sa stala internetovou senzáciou po tom, ako bola zverejnená jej fotka na jednej z webstránok prinášajúcich novinky zo sociálnych médií. Odvtedy jej popularita neustále rastie s aktuálne takmer 9 miliónmi "lajkov" na oficiálnej Facebook fanpage. Jej skutočné meno je Tardar Sauce a jej majiteľka hovorí, že jej neustále namrzene vyzerajúca tvár je spôsobená syndrómom mačacieho zakrpatenia.

Žiadne produkty v košíku.