Miffy Corduroy Yellow

Miffy, obľúbená králičia hrdinka, ktorú stvoril spisovateľ Dick Bruna, sa prenesie do vašich domovov nielen v knihách, ale aj v podobe roztomilého sediaceho plyšiačika.

Our price:
19,99  - 59,99 

Available Options:

Description

Miffy, obľúbená králičia hrdinka, ktorú stvoril spisovateľ Dick Bruna, sa prenesie do vašich domovov nielen v knihách, ale aj v podobe roztomilého sediaceho plyšiačika. A vaše deti s ňou môžu prežívať jej skvelé dobrodružstvá. Miffy je roztomilá, pozitívna a odvážna. Kúpte ju svojim deťom v menčestrovom vyhotovení corduroy a v zelenej farbe. Deti si potom králičiu priateľku môžu vziať na výlet, hrať sa s ňou doma, alebo si ju pritúliť pri zaspávaní. Je vyrobená z kvalitných materiálov a vhodná aj pre novorodencov.

Additional information

Product type

New products, Plush toys

Recommended age

from 6 months

Material

corduroy

Color

yellow

Size

23 cm, 33 cm, 50 cm

EAN
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

No products in the basket.